...

O NAS

O FIRMIE

Tworzymy Przyszłość

Jesteśmy firmą  oferującą ekologiczne rozwiązania, które przez długie lata przynoszą korzyść dla naszych klientów, redukując ich koszty związane z zakupem energii elektrycznej dzięki własnej produkcji.

Doświadczenie w branży OZE zdobywaliśmy poprzez wiele lat działając na wymagającym rynku skandynawskim.

 

O FIRMIE

Projekty, Dotacje, Kredyty

Nasze biuro znajduje się w miejscowości Kleszczewo w powiecie gdańskim. Z tego względu że staramy się zapewniać 100% obsługę naszym Klientom, region naszych działań obejmuje województwo pomorskie i województwa ościenne. Dzięki temu osoby nawiązujące z nami współpracę mogą liczyć na pełną i profesjonalną obsługę, m.in. również w zakresie pomocy przy uzyskaniu dotacji, projektu, kredytu czy leasingu.

Krystyna Demska
Krystyna Demska
2023-11-20
Firmę Helius Energia -mogę polecić każdemu z czystym sumieniem.👍 1 - kontakt z właścicielem na najwyższym poziomie 2 - wycena Fotoaltaiki na gruncie przygotowana w ciągu jednego dnia 3 - terminowość realizacji 4 - montaż bez zastrzeżeń 5 - właściciel Pan Wojtek otwarty na każdą sugestię, stawia klienta na pierwszym miejscu 6 - sprzęt wysokiej jakości, działa bez zastrzeżeń już przeszło rok👍 7-najlepsza firma z woj. Pomorskiego
Grzegorz Lewna
Grzegorz Lewna
2023-11-14
Bardzo polecam Helius Enegia! Jeżeli ktoś z okolicy Gdańsk, Tczew i Gdynia szuka porządnej firmy to polecam! Montaż wykonany przez firmę Helius jest na najwyższym poziomie. Szybko, sprawnie i bez komplikacji. Taki właśnie powinien być proces instalacji fotowoltaiki.
michał Janusz
michał Janusz
2023-09-08
Pełen profesjonalizm,firmę mogę polecić z czystym sumieniem! Montaż pompy ciepła oraz paneli fotowoltaicznych przebiegł sprawnie. Pan Wojtek pomocny w każdej kwestii,firma zna się na rzeczy. Polecam każdemu!
Martin H
Martin H
2023-08-09
Bardzo dobry kontakt. Szybki czas realizacji. Całość wykonana bardzo estetycznie. Zdecydowanie Polecam.
Piotr Mielke
Piotr Mielke
2023-07-04
Firma solidna, słowna. Bez zastrzeżeń. Polecam
stanislaw szwechowicz
stanislaw szwechowicz
2023-07-04
Firma Helius Energia to b.profesjonalna obsługa klientów, usługa wykonana terminowo, fachowo. Pracownicy b. kulturalni, uczynni i wykonują swoją pracę szybko i sumiennie. Polecam wszystkim tę firmę.
mitch211
mitch211
2023-07-03
Polecam w 100%. Fachowe doradztwo i szybka realizacja. Monteży bardzo mili i uśmiechnięci a właściciel zawsze służy pomocą.
Daniel Przytarski
Daniel Przytarski
2023-07-03
Od momentu zamówienia do samego wykonania wszystko przebiegło sprawnie Nawet po montażu , pomagają z wszystkimi dokumentami , montaż bardzo sprawny , solidny bez uszkodzeń Pożadek pozostawiony po zakończeniu pracy. polecam wszystkim w 100%
Kazik Czapiewski
Kazik Czapiewski
2023-07-03
Praca wykonana fachowo i szybko. Polecamy wszystkim.

DLACZEGO WARTO WYBRAĆ HELIUS ENERGIA?

Zadbaj o lepszą przyszłość

Helius Energia wyróżnia się jako firma energetyczna dzięki zobowiązaniu do zrównoważonej produkcji energii, innowacyjnym rozwiązaniom technologicznym oraz silnemu zaangażowaniu w obszarze społecznej odpowiedzialności biznesu. Jej podejście skupia się na tworzeniu efektywnych, ekologicznych rozwiązań energetycznych, co sprawia, że jest atrakcyjnym wyborem dla klientów poszukujących nowoczesnych i środowiskowo przyjaznych usług energetycznych.

0
Lat Doświadczenia
0 k+
Instalacji
0
Profesjonalistów
0 %
Satysfakcji

NASZE WARTOŚCI

Co jest dla nas ważne?

01

Transparentność

Firma dąży do transparentności w swoich działaniach, zarówno w relacjach z klientami, jak i w procesach operacyjnych. Otwartość i jasność są kluczowymi wartościami, które kształtują relacje z interesariuszami.

02

Ciągłe Doskonalenie

irma aktywnie dąży do ciągłego doskonalenia swoich procesów, technologii i usług, reagując na zmieniające się potrzeby rynku oraz stosując najlepsze praktyki branżowe

03

Satysfakcja Klienta

Helius Energia kładzie duży nacisk na satysfakcję klienta, dostarczając spersonalizowane rozwiązania energetyczne, odpowiadające na indywidualne potrzeby i oczekiwania swoich klientów.

Wieloletnia Gwarancja

Umowa Pismena

Atrkacyjne Ceny

Bezpłatny Audyt

Dlaczego warto z nami współpracować?

Nasze biuro znajduje się w miejscowości Kleszczewo w powiecie gdańskim. Z tego względu że staramy się zapewniać 100% obsługę naszym Klientom, region naszych działań obejmuje województwo pomorskie i województwa ościenne. Dzięki temu osoby nawiązujące z nami współpracę mogą liczyć na pełną i profesjonalną obsługę, m.in. również w zakresie pomocy przy uzyskaniu dotacji, projektu, kredytu czy leasingu

ZAMÓW

BEZPŁATNĄ WYCENĘ

Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.