DLA LEKARZY

Mając duże doświadczenie w leczeniu trudnych przypadków i powikłań endodontycznych (złamane narzędzia, perforacje, usuwanie wkładów itp.) zapraszam Koleżanki i Kolegów do współpracy w ramach Praktyki Ograniczonej do Endodoncji.

Zgodnie z zasadami prowadzenia takiej współpracy pacjent zawsze wraca do lekarza prowadzącego po przeprowadzonym leczeniu endodontycznym. Zakres prac możemy ustalać indywidualnie zarówno jako trudny etap leczenia lub całe leczenie endodontyczne. Uważamy jednak, że najkorzystniejsze dla pacjenta jest wykonanie całego leczenia endodontycznego z trwałym zabezpieczeniem ujść kanałów u jednego lekarza. Wtedy kwestie odpowiedzialności za leczenie endodontyczne są jednoznaczne.

Jeżeli posiadają Państwo dokumentację rtg proszę o wydanie jej pacjentowi na czas leczenia lub przesłanie mailem. Przed przystąpieniem do leczenia endodontycznego ząb powinien mieć odbudowane wszystkie ściany, tak aby możliwe było szczelne założenie koferdamu. Możecie Państwo to wykonać samodzielnie (wtedy pacjent nie ponosi dodatkowych kosztów), lub pozostawić to mnie (odbudowanie ścian lub kompozytowa rekonstrukcja korony zęba są wtedy płatne zgodnie z cennikiem gabinetu).

Wszelkie pytanie i prośby o konsultację rtg proszę przesyłać na adres mailowy mateusz.dajczak@interia.pl

Zachęcam do kontaktu i wspólnego ustalenia szczegółów. Telefon bezpośrednio do mnie to 503127070. Proszę o sms jeżeli nie odbieram – oddzwonię w wolnej chwili.

MIX1

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>